Voeg een vleugje elegantie toe aan je correspondentie met onze Parelmoer-Frisse Roze 130mm Vierkante Enveloppen, vervaardigd van hoogwaardig 90gsm papier met een prachtige glansafwerking die subtiel glinstert in het licht. De zachte, frisroze afwerking biedt een verfijnde uitstraling, perfect voor een breed scala aan toepassingen, waaronder trouwuitnodigingen, babyshower-aankondigingen, verjaardags- of feestdagenkaarten, bedankbriefjes, boetiekcadeaubonnen, handgemaakte wenskaarten, save-the-dates, scrapbooking en stijlvolle zakelijke promoties. Elke envelop heeft een klassieke gelijmde klep voor een veilige afsluiting, waarbij praktisch nut gecombineerd wordt met schoonheid. Of je nu persoonlijke berichten of professionele post stuurt, deze enveloppen zorgen voor een luxueuze finishing touch die een blijvende indruk achterlaat.
| Afmeting Zonder Klep (intern) | 130mm |
| Afmeting Met Klep (intern) | 130mm |
| Productgewicht | 1g |
| Kleur | Roze Glans |
| Afwerking | Glanzend |
| Stijl | Vierkant |
| Format | Vierkant |
| Sluiting | Gegomde |
| Material | Papier |
| Materiaalgewicht | 90Gsm |
| Recyclebaar | Yes |
| Venster | Zonder venster |
| Doos Hoeveelheid | 1000 |
| Doos Gewicht | 5.00 kg |
| Afmeting (mm) | 130 x 130 mm |
| Afmeting (cm) | 13 x 13 cm |
| Afmeting (inches) | 5.12 x 5.12 inches |
Is er een minimale bestelhoeveelheid?
Nee. U kunt slechts één artikel kopen of zoveel als u wilt! Hoe meer u koopt, hoe groter de korting. Houd er echter rekening mee dat er voor sommige producten een minimale bestelhoeveelheid kan zijn.
Moet ik een bedrijf zijn om bij jullie te bestellen?
Nee. Wij verkopen aan zowel bedrijven als particulieren.
Welke betaalmogelijkheden heb ik?
U kunt betalen met Creditcard, Debetkaart, PayPal of Bankoverschrijving.
Wat zijn de verzendkosten?
U heeft verschillende verzendopties. Bezoek onze pagina voor gedetailleerde informatie: Verzendmethoden
Hoe nauwkeurig zijn de afbeeldingen?
Wij doen ons uiterste best om ervoor te zorgen dat de productafbeeldingen die we gebruiken accuraat en up-to-date zijn.
We streven ernaar dat alle afbeeldingen zo dicht mogelijk bij de werkelijke kleur komen, maar we kunnen niet garanderen dat de kleurweergave exact is. Er kunnen soms kleurvariaties zijn tussen verschillende productiebatches van enveloppen. Ook kunnen er verschillen zijn bij het bekijken op verschillende monitoren/schermen, afhankelijk van de instellingen, enz.
Als de kleur essentieel is, vraag dan een sample aan.
Hoe weet ik of de envelop de juiste maat heeft voor mijn kaarten?
Over het algemeen moet de envelop ongeveer 10 mm groter zijn dan uw inlegvel. Wij bieden samples aan van veel van onze producten, mocht u de maat of kleur willen controleren voordat u een bestelling plaatst.
Voor de volledige FAQ klik hier.












