Gemaakt met uitschuifbare zijkanten om grotere, omvangrijkere postartikelen zoals documenten, catalogi, tijdschriften en nog veel meer te kunnen vervoeren, zijn deze C4 gusset-enveloppen een uitstekende keuze om uw bedrijf te helpen de kosten van een klein pakketje per post te besparen. De Peel and Seal-strip zorgt voor eenvoudige afsluiting, en de 180Gsm White geeft deze enveloppen de veerkrachtige eigenschappen die je zoekt.
| Afmeting Zonder Klep (intern) | 324mm |
| Afmeting Met Klep (intern) | 229mm |
| Plooi | Yes |
| Capaciteit Maximum | 25mm |
| Productgewicht | 34.72g |
| Kleur | Wit |
| Afwerking | Glad |
| Stijl | C4 |
| Format | Zak |
| Sluiting | Schil en Plak |
| Material | Karton |
| Materiaalgewicht | 180Gsm |
| Gewichtformaat | g/m² |
| Naden | Midden en basis naad |
| Recyclebaar | Yes |
| Bijsluiter | FLY10 |
| Venster | Zonder venster |
| Niet geschikt voor levering per post | Yes |
| Doos Hoeveelheid | 200 |
| Doos Gewicht | 5.50 kg |
| Afmeting (mm) | 324 x 229 mm |
| Afmeting (cm) | 32.4 x 22.9 cm |
| Afmeting (inches) | 12.76 x 9.02 inches |
Is er een minimale bestelhoeveelheid?
Nee. U kunt slechts één artikel kopen of zoveel als u wilt! Hoe meer u koopt, hoe groter de korting. Houd er echter rekening mee dat er voor sommige producten een minimale bestelhoeveelheid kan zijn.
Moet ik een bedrijf zijn om bij jullie te bestellen?
Nee. Wij verkopen aan zowel bedrijven als particulieren.
Welke betaalmogelijkheden heb ik?
U kunt betalen met Creditcard, Debetkaart, PayPal of Bankoverschrijving.
Wat zijn de verzendkosten?
U heeft verschillende verzendopties. Bezoek onze pagina voor gedetailleerde informatie: Verzendmethoden
Hoe nauwkeurig zijn de afbeeldingen?
Wij doen ons uiterste best om ervoor te zorgen dat de productafbeeldingen die we gebruiken accuraat en up-to-date zijn.
We streven ernaar dat alle afbeeldingen zo dicht mogelijk bij de werkelijke kleur komen, maar we kunnen niet garanderen dat de kleurweergave exact is. Er kunnen soms kleurvariaties zijn tussen verschillende productiebatches van enveloppen. Ook kunnen er verschillen zijn bij het bekijken op verschillende monitoren/schermen, afhankelijk van de instellingen, enz.
Als de kleur essentieel is, vraag dan een sample aan.
Hoe weet ik of de envelop de juiste maat heeft voor mijn kaarten?
Over het algemeen moet de envelop ongeveer 10 mm groter zijn dan uw inlegvel. Wij bieden samples aan van veel van onze producten, mocht u de maat of kleur willen controleren voordat u een bestelling plaatst.
Voor de volledige FAQ klik hier.













