Doordrenk je feestelijke verzending met levendige charme met deze C7 Poppy Red enveloppen. Gemaakt van hoogwaardig 100gsm papier, hebben deze enveloppen niet alleen een gedurfde en rijke Poppy Red tint, maar bieden ze ook een robuuste en duurzame constructie. De C7-maat is ideaal voor kleine kaartjes, briefjes of uitnodigingen, en biedt veelzijdigheid voor je seizoenscorrespondentie. Tilt de sfeer van je berichten op met deze opvallende Poppy Red enveloppen, perfect om een vleugje warmte en opwinding toe te voegen aan je feestelijke groeten. Het gewicht van 100 gsm zorgt voor zowel betrouwbaarheid als een premium gevoel, waardoor deze enveloppen een uitstekende keuze zijn om de vreugde van het seizoen te delen via je feestelijke communicatie.
| Afmeting Zonder Klep (intern) | 82mm |
| Afmeting Met Klep (intern) | 113mm |
| Productgewicht | 2.41g |
| Kleur | Klaproosrood |
| Afmeting (mm) | 82 x 113 mm |
| Afmeting (cm) | 8.2 x 11.3 cm |
| Afmeting (inches) | 3.23 x 4.45 inches |
| Afwerking | Wove |
| Stijl | C7 |
| Format | Portemonnee |
| Sluiting | Gegomde |
| Material | Papier |
| Materiaalgewicht | 100Gsm |
| Naden | Binnen Naden |
| Venster | Zonder venster |
| Doos Hoeveelheid | 1000 |
| Doos Gewicht | 2.44 kg |
| Kleurstaal | SWAT1 |
Is er een minimale bestelhoeveelheid?
Nee. U kunt slechts één artikel kopen of zoveel als u wilt! Hoe meer u koopt, hoe groter de korting. Houd er echter rekening mee dat er voor sommige producten een minimale bestelhoeveelheid kan zijn.
Moet ik een bedrijf zijn om bij jullie te bestellen?
Nee. Wij verkopen aan zowel bedrijven als particulieren.
Welke betaalmogelijkheden heb ik?
U kunt betalen met Creditcard, Debetkaart, PayPal of Bankoverschrijving.
Wat zijn de verzendkosten?
U heeft verschillende verzendopties. Bezoek onze pagina voor gedetailleerde informatie: Verzendmethoden
Hoe nauwkeurig zijn de afbeeldingen?
Wij doen ons uiterste best om ervoor te zorgen dat de productafbeeldingen die we gebruiken accuraat en up-to-date zijn.
We streven ernaar dat alle afbeeldingen zo dicht mogelijk bij de werkelijke kleur komen, maar we kunnen niet garanderen dat de kleurweergave exact is. Er kunnen soms kleurvariaties zijn tussen verschillende productiebatches van enveloppen. Ook kunnen er verschillen zijn bij het bekijken op verschillende monitoren/schermen, afhankelijk van de instellingen, enz.
Als de kleur essentieel is, vraag dan een sample aan.
Hoe weet ik of de envelop de juiste maat heeft voor mijn kaarten?
Over het algemeen moet de envelop ongeveer 10 mm groter zijn dan uw inlegvel. Wij bieden samples aan van veel van onze producten, mocht u de maat of kleur willen controleren voordat u een bestelling plaatst.
Voor de volledige FAQ klik hier.












