Zaadzakjes
- Recyclebaar
- Compact
- Betrouwbare Bescherming
Zaadenveloppen zijn een absolute must-have voor elke tuinier, hobbyist of boer die zijn eigen gewassen wil planten en verbouwen. Onze zaadenveloppen zijn ontworpen om uw zaden te beschermen en te behouden, zodat maximale kieming en een rijke oogst worden gegarandeerd.
Gemaakt van hoogwaardige en duurzame materialen, zodat je zaden beschermd blijven tegen vocht, licht en andere omgevingsfactoren die bederf kunnen veroorzaken.
Dankzij hun handige formaat maken zaadenveloppen het eenvoudig om je zaden te organiseren en op te slaan, zodat je kunt vinden wat je nodig hebt wanneer je het nodig hebt. De veilige klep zorgt voor een strakke afsluiting en houdt je zaden veilig en beschermd.
Of je nu plant in je eigen achtertuin, in een gemeenschappelijke tuin of op een grootschalige boerderij, onze zaadenveloppen zijn de perfecte oplossing voor al je plantbehoeften. Dus waarom wachten? Investeer vandaag nog in onze hoogwaardige zaadenveloppen en begin met het telen van je eigen oogst!

| Afmeting Zonder Klep (intern) | 98mm |
| Afmeting Met Klep (intern) | 67mm |
| Productgewicht | 1.20g |
| Kleur | Manila |
| Afmeting (mm) | 98 x 67 mm |
| Afmeting (cm) | 9.8 x 6.7 cm |
| Afmeting (inches) | 3.86 x 2.64 inches |
| Afwerking | Wove |
| Format | Zak |
| Sluiting | Gegomde |
| Material | Papier |
| Materiaalgewicht | 80Gsm |
| Gewichtformaat | g/m² |
| Naden | Binnen Naden |
| Venster | Zonder venster |
| Gerecycled | Yes |
| Recyclebaar | Yes |
| Druktype | Standard |
| Doos Hoeveelheid | 1000 |
| Doos Gewicht | 1.48 kg |
Is er een minimale bestelhoeveelheid?
Nee. U kunt slechts één artikel kopen of zoveel als u wilt! Hoe meer u koopt, hoe groter de korting. Houd er echter rekening mee dat er voor sommige producten een minimale bestelhoeveelheid kan zijn.
Moet ik een bedrijf zijn om bij jullie te bestellen?
Nee. Wij verkopen aan zowel bedrijven als particulieren.
Welke betaalmogelijkheden heb ik?
U kunt betalen met Creditcard, Debetkaart, PayPal of Bankoverschrijving.
Wat zijn de verzendkosten?
U heeft verschillende verzendopties. Bezoek onze pagina voor gedetailleerde informatie: Verzendmethoden
Hoe nauwkeurig zijn de afbeeldingen?
Wij doen ons uiterste best om ervoor te zorgen dat de productafbeeldingen die we gebruiken accuraat en up-to-date zijn.
We streven ernaar dat alle afbeeldingen zo dicht mogelijk bij de werkelijke kleur komen, maar we kunnen niet garanderen dat de kleurweergave exact is. Er kunnen soms kleurvariaties zijn tussen verschillende productiebatches van enveloppen. Ook kunnen er verschillen zijn bij het bekijken op verschillende monitoren/schermen, afhankelijk van de instellingen, enz.
Als de kleur essentieel is, vraag dan een sample aan.
Hoe weet ik of de envelop de juiste maat heeft voor mijn kaarten?
Over het algemeen moet de envelop ongeveer 10 mm groter zijn dan uw inlegvel. Wij bieden samples aan van veel van onze producten, mocht u de maat of kleur willen controleren voordat u een bestelling plaatst.
Voor de volledige FAQ klik hier.
















